O nas

Rozwój firmy - terytorialnieDrexia jest młodą, ale prężnie rozwijającą się firmą. Założona została w połowie roku 2015 jako wyodrębniona część firmy Demiurg S.C. - producenta czytników kluczy kodowych iButton. Do podziału firmy doszło wskutek konieczności położenia nacisku na rozwiązania oparte o technologię RFID - rozwijającą się formę komunikacji bezprzewodowej, która stwarza mnóstwo możliwości dla przemysłu.

Pierwotny pomysł polegał na stworzeniu czytnika RFID, który emuluje numer klucza kodowego DS1990A firmy Maxim Dallas. Rozwiązanie zostało dobrze przyjęte wśród tych Klientów, którzy cenią sobie rozwiązania firmy Maxim Dallas jak i transmisję poprzez interface 1-Wire, jednak potrzebują produktów dostosowanych do rozwijającej się technologii.

Pierwsze czytniki RFID zostały przyjęte entuzjastycznie pośród licznych Klientów i w przeciągu krótkiego okresu czasu Drexia zebrała grupę wiernych odbiorców w prawie każdej części świata. Znaczna większość kontrahentów działa w branży logistycznej. Drexia jednak jest otwarta na nowe gałęzie przemysłu.

Pomimo stabilizującej się pozycji na rynku, Drexia nadal poszukuje nowych kierunków rozwoju i stara się systematycznie ulepszać istniejące już produkty.

Gdzie nasze produkty znajdują zastosowanie?

Zarządzanie flotą

RFID w zarządzaniu flotąNa chwilę obecną przeważająca większość naszych klientów działa w branży logistycznej, a ściślej rzecz ujmując - zarządzanie flotą samochodową. Nasze produkty są najczęściej używane w rozwiązaniach związanych z identyfikacją kierowców. Szczególnym uznaniem cieszą się pośród użytkowników urządzeń firm takich jak Teltonika, CalAmp bądź ATrack.

Oczywiście jesteśmy otwarci na nowe rynki. Tym samym jeśli są Państwo zainteresowani wdrożeniem naszego produktu do własnego projektu, prosimy o kontakt. Z pewnością postaramy się opracować stosowne rozwiązanie.